افتتاح ميدان چمن مصنوعي روستاي منجر موئي لردگان

کد خبر: 133851 تاریخ انتشار: 1399/03/03 14:43:29
نمایش: 103
اخبار
با حضور فرماندار شهرستان لردگان ،مدير کل ورزش و جوانان استان ،نماينده مردم لردگان و خانميرزا در مجلس شوراي اسلامي و جمعي از مديران شهرستاني و استاني و مردم ورزش دوست روستاي منجرموئي مورد بهره برداري قرار گرفت .

با حضور فرماندار شهرستان لردگان ،مدير کل ورزش و جوانان استان ،نماينده مردم لردگان و خانميرزا در مجلس شوراي اسلامي و جمعي از مديران شهرستاني و استاني و مردم ورزش دوست روستاي منجرموئي مورد بهره برداري قرار گرفت .
دکتر محمد خالدي نماينده مردم شهرستانهاي لردگان و خانميرزا در مجلس شوراي اسلامي گفت : روز سوم خرداد روز آزاد سازي خرمشهر را خدمت همه همشهريان و هم استانيهاي عزيز تبريک عرض مي نمايم ، امروز برنامه افتتاح چمن مصنوعي روستاي منجرموئي را مجموعه ورزش استان در دستور کار داشتند تشکر عرض مي کنم و قرار شد براي روستاهاي بالاي 3000 نفر جمعيت اين برنامه ها را تدارک ببينند و تعداد 9 چمن مصنوعي براي لردگان پيش بيني شده که احتمالاً امسال 6 تا از آنان اففتاح شود و از اعتبارات ملي و يا استاني کمک شود و در آخر براي مجموعه ورزش استان و مدير کل ورزش و جوانان آرزوي توفيق و سلامتي دارم و از فرماماندار محترم نيز تشکر مي نمايم که اين برنامه را تدارک ديدند که با جديت دارند مسائل شهرستان را دنبال مي کنند آرزوي توفيق دارم.
در ادامه کريمي مديرکل ورزش و جوانان استان گفت : امروز شاهد افتتاح يکي از پروژه هاي ورزشي در شهرستان لردگان – روستاي منجرموئي هستيم که زمين چمن مصنوعي فوتبال که به مساحت 1200 متر افتتاح شده است . توسعه زيرساخت هاي ورزشي بالاخص رشته فوتبال يکي از سياست هاي اداره کل هست و شهرستان لردگان به اين لحاظ يکي از غني ترين شهرستان ها مي باشد . اين پروژه ششمين پروژه اي هست که در اينجا افتتاح شده و ان شاء الله که اين روند ادامه پيدا بکند و با وجود استعدادهايي که در شهرستان لردگان داريم قطع به يقين شاهد درخشش و مدال آوري آنها در سطح کشوري و بين المللي باشيم
مدير کل ورزش و جوانان در ادامه گفت : پروژه چند منظوره سالن ورزشي 1200 نفره شهر لردگان هم که با اعتبارات استاني و هم يک ميليارد تومان اعتباري که نماينده مردم لردگان و خانميرزا در نظر گرفته شد اففتاح خواهد شد و افتتاح اين پروژه ها مي تواند سبب توسعه زيرساخت ورزشي شهرستان گردد و در شادابي و نشاط جامعه مؤثر واقع شود.

 

افزودن دیدگاه