ورود دو چرخه سوار جانباز 70 در صد ارتش جمهوري اسلامي ايران به شهر لردگان

کد خبر: 155453 تاریخ انتشار: 1399/12/04
نمایش: 46
اخبار
اسقبال فرماندار و جمعي از مسئولين شهرستان لردگان از دوچرخه سوار جانباز 70درصد ارتش جمهوري اسلامي ايران که قهرماني اسيا از افتخارات ايشان مي باشد سيد مسعود طباطبايي دوچرخه سوار جانباز با حضور در مزار شهداي گمنام لردگان به عنوان سفير سلامت و سفير منابع طبيعي از طرف سازمان نظام پزشکي ستاد کرونا و سازمان‌جنگلها به شهداي والامقام اداي احترام کرد

اسقبال فرماندار و جمعي از مسئولين شهرستان لردگان از دوچرخه سوار جانباز 70درصد ارتش جمهوري اسلامي ايران که قهرماني اسيا از افتخارات ايشان مي باشد
سيد مسعود طباطبايي دوچرخه سوار جانباز با حضور در مزار شهداي گمنام لردگان به عنوان سفير سلامت و سفير منابع طبيعي از طرف سازمان نظام پزشکي ستاد کرونا و سازمان‌جنگلها به شهداي والامقام اداي احترام کرد.
 
سيد مسعود طباطبايي جانباز 70 درصد ارتش رکورددار ۱۲۰ هزار کيلومتر رکابزني اظهار داشت: از سال 1390 ايرانگردي با دوچرخه را آغاز کرده‌ام و تاکنون استان‌هاي مختلف کشور را با دوچرخه رکاب زده‌ام.

وي افزود: در هشت دور دوچرخه سواري استان هاي ايران و کشورهاي خارجي و هم اکنون در دور هشتم استان هاي ايران از پل جلفا، يادمان سه سرباز شهيد سال ۱۳۲۰ به عنوان سفير سلامت و سفير منابع طبيعي از طرف سازمان نظام پزشکي ستاد کرونا و سازمان‌جنگلها  دور هشتم دوچرخه سواري استان هاي ايران و کشورهاي خارجي را آغاز نمودم .

در آيين استقبال از اين دوچرخه سوار، 5 اصله درخت به ياد سردار اسعد بختياري و بي بي مريم وياد شهداي سلامت، شهداي حامي جنگل‌ها، شهداي گمنام و همچنين سپاسگزاري از کادر فداکار پزشکي در محل پارک شهداي گمنام شهر لردگان توسط اين دوچرخه سوار غرس شد.

اين دو چرخه سوار از بدو ورود به شهر لردگان مورد استقبال مردم خون گرم، فرماندار، فرمانده سپاه و فرمانده انتظامي و همچنين رواساي ادارات شهر لردگان قرار گرفت .

طباطبايي در پايان از مردم خونگرم لر بختياري به خصوص مردم شهر لردگان ابراز اميدواري نمود و از اين استقبال تقدير و تشکر کرد و گفت:  اميدوارم با همياري و همدلي بتونيم ايراني آباد و آزاد براي فرزندان و نسل هاي آينده رقم بزنيم
 

افزودن دیدگاه