نام گذاري بلوار ورودي شهر لردگان به نام سردار سپهبد قاسم سليماني

کد خبر: 63252 تاریخ انتشار: 1398/10/20 09:17:55
نمایش: 104
اخبار
در مراسم آئين پرده برداري از تابلو بلوار سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني فرماندار شهرستان ،امام جمعه وفرماندهي سپاه حضرت قمر بني هاشم و جمعي از مسئولين و شهردار لردگان حضور داشته اند .

 
در مراسم آئين پرده برداري از تابلو بلوار سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني فرماندار شهرستان ،امام جمعه وفرماندهي سپاه حضرت قمر بني هاشم و جمعي از مسئولين و شهردار لردگان حضور داشته اند .
 
فضل الله قاسمي شهردار لردگان گفت : بر اساس مصوبه شوراي فرهنگ عمومي شهرستان و به پاس زحمات و رشادتهاي سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سليماني بلوار ورودي شهر به نام ايشون نامگذاري گرديد .
 
سردار علي محمد اکبري فرمانده سپاه حضرت قمر بني هاشم (ع) چهارمحال و بختياري؛ اظهار داشت: در شوراي فرهنگ عمومي شهرستان لردگان مصوب شد که بلوار ورودي شهر لردگان به نام سردار سپهبد قاسم سليماني نام گذاري شود.

وي با اشاره به اينکه زنده نگه داشتن ياد و خاطره اين شهيد عزيز لازم است گفت: نام گذاري بلوار و يا خيابان به نام اين شهيد کمتر کاري است که در مقابل رشادت و ايثارگري هاي شهيد سليماني مي توان انجام داد.

سردار اکبري گفت: سردار شهيد سپهبد قاسم سليماني يک شخصيت بسيار بزرگ در سپاه اسلام و اسوه مقاومت بود و ۴۱ سال از عمر پربرکت خويش را عاشقانه صرف خدمت به نظام و انقلاب کرد و نقش آفريني ايشان در مبارزه و شکست داعش و استکبارستيزي برکسي پوشيده نيست.

وي با بيان اينکه زبان از گفتن ويژگي‌هاي شخصيتي سردار سليماني قاصر است، افزود: ايشان همواره در مسير مبارزه با دشمن عاشق شهادت بود و به آرزوي ديرينه خود رسيد و اکنون بسياري از آزادي خواهان در سراسر جهان سوگوار ايشان هستند.

سردار اکبري ادامه داد: آمريکا از ترس هيچگاه در ميدان جنگ جرات رويارويي با سردار قاسم سليماني را نداشت و در شرايطي که به همراه همرزمانش با دعوت رسمي دولت عراق به اين کشور رفته بودند، ناجوانمردانه آن‌ها را ترور کرد.  

وي با بيان اينکه انقلاب در اين برهه زمان شخصيت بسيار بزرگي را از دست داد خاطرنشان کرد: در حال حاضر نيروهاي مخلص  زيادي در سپاه، ارتش و بسيج به عنوان سربازان گمنام امام زمان(عج) مشغول خدمت به نظام و انقلاب هستند.

وي با بيان اينکه در چند روز گذشته در جلسه شوراي فرهنگ عمومي شهرستان لردگان مصوب شد بلوار ورودي شهر لردگان به نام "شهيد سردار سليماني" نام گذاري شود، خاطرنشان کرد: در راستاي پاسداشت ايثارگري‌هاي اين شهيد والامقام، ورودي شهر لردگان به نام "شهيد قاسم سليماني" مزين شد.
 

افزودن دیدگاه